9 sierpień 2022

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób w Kiełpinie

zdjęcie: Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób w Kiełpinie / fot. PAP
fot. PAP
W Prokuraturze Rejonowej Warszawa Żoliborz w Warszawie we wtorek wszczęte zostało śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób, których zwłoki ujawniono w Kiełpinie (gm. Łomianki) - poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.
REKLAMA

Jak zaznaczyła rzeczniczka, "postępowanie toczy się w sprawie (in rem), co oznacza, że nikomu nie przedstawiono zarzutu". "Dotychczas wykonane zostały czynności procesowe z udziałem biegłego lekarza sądowego na miejscu zdarzenia" - dodała.

"Czynności procesowe są kontynuowane. W sprawie zlecona zostanie sekcja zwłok pokrzywdzonych" - przekazała.

Podkreśliła, że dobro śledztwa i konieczność zabezpieczenia właściwego toku postępowania uniemożliwiają przekazanie informacji w szerszym zakresie.

Rano we wtorek, w podwarszawskim Kiełpinie znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Na miejscu pracował prokurator. (PAP)

autorka: Marta Stańczyk

mas/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Chełmża
7.9°C
wschód słońca: 06:43
zachód słońca: 18:28
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chełmży

kiedy
2022-10-15 19:00
miejsce
Cuma Klub, Chełmża, Bydgoska 7
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-22 18:00
miejsce
Chełmżyński Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany