6 październik 2021

To już ostatnia szansa na zaprezentowanie się podczas grudniowych wydarzeń Targów Rzeczy Ładnych!

zdjęcie: To już ostatnia szansa na zaprezentowanie się podczas grudniowych wydarzeń Targów Rzeczy Ładnych! / pixabay/6466671
To już ostatnia szansa dla projektantów, twórców i marek związanych z designem na zaprezentowanie się podczas grudniowych wydarzeń Targów Rzeczy Ładnych! 8 października kończy się możliwość zgłaszania wystawców na TRŁ ZIMA! w Warszawie i TRŁ Katowice!


Największa, grudniowa edycja TRŁ odbędzie się tym razem na Stadionie Narodowym w Warszawie.  W ubiegłym roku TRŁ ZIMA! odwiedziło aż 12,5 tys. osób i była to rekordowa edycja Targów Rzeczy Ładnych. Za dwa miesiące, w dniach 11-12 grudnia na PGE Narodowym organizatorzy TRŁ chcą poprawić ten wynik i stworzyć największe i najciekawsze wydarzenie 2021 w Warszawie!!! Tydzień później, w dniach 18-19 grudnia TRŁ zadebiutuje w Katowicach. Tuż przed Świętami najlepszy polski design zostanie po raz pierwszy zaprezentowany na tak dużą skalę na Górnym Śląsku, w fantastycznych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.
Na obu wydarzeniach razem z ELLE Polska zostaną stworzone specjalne strefy TRŁ x ELLE, w których będzie można spotkać starannie wybrane marki modowe i biżuteryjne.


TRŁ ZIMA! 11-12 grudnia, PGE NARODOWY, Warszawa

Prawie 300 wystawców i najlepszy polski design w 9 strefach tematycznych. Grudniowe TRŁ to od zawsze: tysiące gości, niesamowita energia, premiery, debiuty, nowości oraz morze inspiracji i zakupów. Wystawcy i odwiedzający spotkają się w najbardziej prestiżowej i największej przestrzeni na PGE Narodowym - Biznes Klub - z widokiem na płytę stadionu z jednej strony i na centrum Warszawy z drugiej. To będzie wydarzenie, jakiego w historii TRŁ jeszcze nie było!

Do 8 października włącznie można zgłaszać marki do udziału w TRŁ ZIMA! Wystawcy zaprezentują się w strefach: MEBLE, CERAMIKA i SZKŁO, PLAKATY, TEKSTYLIA, LAMPY, ROŚLINY i KWIATY, WELLNESS i EKO, DZIECI, AKCESORIA i VINTAGE oraz w specjalnej strefie TRŁ x ELLE Polska, z MODĄ i BIŻUTERIĄ!

Chcesz zostać wystawcą? Zgłoś swoją markę do 8 października włącznie tutaj:
https://targirzeczyladnych.pl/blog/trl-zima-trl-katowice

TRŁ KATOWICE! 18-19 grudnia, MCK KATOWICE

Fantastyczna architektura MCK, znakomita przedświąteczna data, 200 niesamowitych wystawców i specjalna strefa ELLE Polska. To w skrócie wydarzenie, jakiego na Górnym Śląsku jeszcze nie było!

TRŁ KATOWICE! to już drugi tegoroczny debiut TRŁ. Pierwszy - we Wrocławiu - wypadł wspaniale! Imprezę odwiedziło 7,5 tys. gości, którzy przyszli do Hali Stulecia dla 150 wspaniałych wystawców!

W Katowicach po raz pierwszy poza Warszawą TRŁ będzie towarzyszyło ELLE Polska. W specjalnej strefie TRŁ x ELLE Polska - wyjątkowo przed Świętami - zostaną zaprezentowane również marki modowe i biżuteryjne,

Chcesz zostać wystawcą? Zgłoś swoją markę do 8 października włącznie tutaj:
https://targirzeczyladnych.pl/blog/trl-zima-trl-katowice
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Chełmża
9°C
wschód słońca: 06:36
zachód słońca: 18:37
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chełmży

kiedy
2022-10-15 19:00
miejsce
Cuma Klub, Chełmża, Bydgoska 7
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-22 18:00
miejsce
Chełmżyński Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany