Wydarzenia

Najstarsze nadzieje polskiego stand-upu. Premiery 2023

dodano 2023-02-22 19:13:43
rozpoczęcie:
2023-04-15 19:00
miejsce:
Cuma Klub, Chełmża, Bydgoska 7
bilety:

Wystąpią Wojtek Kamiński i Michał "mimi" Zenkner czyli najstarsze nadzieje polskiego stand-upu:

Wojtek Kamiński "Nagle, któregoś dnia, zorientowałem się, że jestem mężczyzną w mocno średnim wieku i zupełnie nie jestem przygotowany do życia. Umiem policzyć całki, znam prawo Archimedesa i wiem, dlaczego ziemia krąży wokół słońca. Ale nikt nigdy nie powiedział mi, jak upaść z dachu i przeżyć, jak bronić się przed pasierbami i dlaczego warto zażyć morfinę. Najważniejszych rzeczy musiałem nauczyć się sam. Zapraszam na mój najnowszy program: "Upadek"".

Michał "mimi" Zenkner Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Kiedyś w kabaretach - K2 i hlynur. Dziś głównie stand-up. O swoim nowym programie "Średniowiecze" pisze tak: "Czym jest dorosłość? Jak przemijać z godnością? Jak uniknąć życiowych rozczarowań? Jak wychować dziecko? Jak mieć udane życie seksualne? Nie wiem. I potrafię o tym śmiesznie opowiedzieć. Mówi się, że wraz z wiekiem człowiek nabiera doświadczenia, uczy się i staje dojrzały. Mnie to nie dotyczy. Zapraszam na wycieczkę po życiu czterdziestoletniego gówniarza!".

Treść występów przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner
artyści:
Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner
Wojtek Kamiński - znany z Kabaretu Jurki, Wojtek tym razem ze swoim solowym programem-„Paczłork”. Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Michał "Mimi" Zenkner - od kilkunastu lat na scenie komediowej. Dużo w kabarecie, trochę w impro. Ze standupem macał się około roku. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Chełmża
6.2°C
wschód słońca: 06:26
zachód słońca: 19:14
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chełmży

kiedy
2023-03-31 17:00
miejsce
Namiot cyrkowy, Chełmża, ul. Polna
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-15 19:00
miejsce
Cuma Klub, Chełmża, Bydgoska 7
wstęp biletowany