Ubezpieczenia artykuł sponsorowany
6 czerwiec 2022

Nowe ubezpieczenie podróżne na Polskę

zdjęcie: Nowe ubezpieczenie podróżne na Polskę / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Europa Ubezpieczenia wprowadziła do sprzedaży nowe ubezpieczenie podróżne dla osób, które wypoczywają w Polsce. Klienci mogą liczyć na szeroki zakres ochrony, m.in. w trakcie uprawiania sportu podczas urlopu.
Europa Ubezpieczenia zdecydowała się na odświeżenie ochrony dla klientów, którzy urlop lub wakacje spędzają w Polsce. Od początku czerwca towarzystwo wprowadziło do sprzedaży produkt „Travel Polska”, który zastąpił oferowane wcześniej ubezpieczenie „NNW Polska”. Nowa polisa zapewni klientom kompleksową ochronę podczas wypoczynku i jest dopasowana do potrzeb osób, wyjeżdzających samodzielnie lub w grupach zorganizowanych.

Naszą misją jako jednego z liderów rynku ubezpieczeń turystycznych w Polsce jest zapewnienie klientom spokojnego i beztroskiego wypoczynku. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na odświeżenie krajowego produktu podróżnego. W ubezpieczeniu „Travel Polska” połączyliśmy szeroki zakres ochrony z atrakcyjną ceną – mówi Tomasz Janas, ekspert ds. ubezpieczeń turystycznych w Europa Ubezpieczenia.

Ubezpieczyciel przygotował dla klientów cztery warianty ochrony, różniące się zakresem i sumami ubezpieczenia, wynoszącymi do 40 tys. zł w przypadku następstw nieszczęśliwych wypadków i do 150 tys. zł w przypadku odpowiedzialności cywilnej. „Travel Polska” został dostosowany do potrzeb osób, stawiających podczas urlopu na aktywny, sportowy wypoczynek. W wariancie VIP i The Best ubezpieczenia mogą oni liczyć na m.in. na ochronę podczas uprawienia sportów wysokiego ryzyka (np. windsurfing, kitesurfing czy narciarstwo), ochronę sprzętu sportowego, pokrycie kosztów akcji ratowniczej czy rehabilitacji pod wypadku.

Ubezpieczenie „Travel Polska” jest dostępne w cenie od 35 groszy za jeden dzień ochrony. Rodziny i grupy zorganizowane mogę liczyć na dodatkowe zniżki. Produkt można kupić u agentów turystycznych i ubezpieczeniowych współpracujących z Europą Ubezpieczenia oraz za pośrednictwem infolinii towarzystwa.

Europa Ubezpieczenia to jeden z liderów rynku ubezpieczeń turystycznych w Polsce. W 2021 roku z dostarczanej przez firmę ochrony ubezpieczeniowej podczas podróży oraz wypoczynku skorzystało około 2 mln osób.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Chełmża
0.2°C
wschód słońca: 07:42
zachód słońca: 15:29
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chełmży

kiedy
2022-12-10 18:00
miejsce
Cuma Klub, Chełmża, Bydgoska 7
wstęp biletowany